Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

„Łowiska to nie wysypiska – zróbmy to razem”

Opublikowany 2021/05/17
Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że dzięki wsparciu uzyskanemu ze strony Fundacji Orlen będziemy mogli zrealizować kolejną akcję wolontariacką skierowaną do mieszkańców Włocławka i terenów okolicznych gmin.
Projekt który chcemy Państwu przedstawić polega na uczestnictwie w zabawie nieograniczonej liczby trzyosobowych drużyn składających się wyłącznie z najbliższych członków rodziny która będzie podzielona na trzy kolejne etapy:
Pierwszy etap – uczestnictwo w projekcie
Przystąpienie do zabawy będzie polegało na umieszczeniu bezpośrednio w komentarzu pod tym postem filmiku prezentującego daną drużynę podczas akcji sprzątaniu brzegów wokół wybranego akwenu wodnego znajdującego się blisko ich miejsca zamieszkania. W skład każdej drużyny będą wchodzić trzej członkowie rodziny z różnych grup wiekowych babcia/dziadek, córka/syn i wnuczka/wnuczek. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31.05.2021r
Drugi etap - Koordynacja nadesłanych zgłoszeń
Wszystkie nadesłane filmiki będą umieszczane bezpośrednio pod postem tytułowym więc uczestnicy zabawy będą mogli poznać się wzajemnie i obejrzeć nagrania pozostałych drużyn. Dodatkowo do 15.06.2021r poprzez polubienia umieszczane pod filmikami każdy użytkownik facebooka będzie mógł zagłosować na nagrania które podobają mu się najbardziej.
Trzeci etap – podsumowanie zmagań
W oparciu o łączną liczbę uzyskanych polubień zostanie wyłonionych 15 filmików których autorzy wraz z członkami swoich drużyn zostaną zaproszeni do udziału we wspólnym wędkowaniu 03.07.2021r na Łowisku Rybie Oko.
Szczegółowy regulamin i zasady uczestnictwa w naszym projekcie znajdują się w załączniku.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.